Sebeláska, sebeúcta, odpuštění

... místo pro shrnutí seminářů, emailových workshopů či individuální terapie ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Samiera

Sebeláska, sebeúcta, odpuštění

Příspěvek od Samiera » čtv 13. říj 2011 23:44:46

Sebeláska, sebeúcta, odpuštění sama sobě, odpuštění ostatním.... jedno z nejzákladnějších témat a přitom pro mě (a myslím že nejen pro mě) jedno z nejobtížnějších ke zpracování. Mnohokrát jsem se tomuto tématu již věnovala a přesto stále něco chybělo, něco nebylo dořešeno.... Když jsem si přečetla, že se bude konat seminář výhradně na toto téma, byla jsem nadšená. Protože Myroel znám, byla jsem velmi zvědavá, jak bude pod jejím vedením vše probíhat. Prozatím jsem ji znala jen z "méně vážných rolí" když vzpomenu např. loňská úžasná přednáška o medvědech... Obrázek
Vzhledem k tomu, že téma sebelásky a odpuštění je skutečně jedno z nejzákladnějších a troufám si říct, že snad i jedno z nejdůležitějších, účastnila jsem se i s manželem, který se mnou různé semináře již delší dobu navštěvuje a se svoji maminkou, která je na začátku své cesty poznání.
Musím se přiznat, že mě Myroel velmi mile překvapila svým profesionálním přístupem a vystupováním. Celý seminář byl naprosto skvělý, harmonický, s bezvadnu atmosférou... No byl prostě super a já byla nadšena.
Bylo velmi zajímavé všechno to vyprávění, praktické tipy a rady jak na to, aby se odpustilo, aby jsme si začali sami sebe více vážit. Vyřešilo se mnoho z minulosti a naučili jsme se i jak dále na daných tématech pracovat v budoucnosti.
Součástí semináře byly i dvě velmi silné odblokovávací meditace (mé oko opět nezůstalo suché). Příval energie byl nádherný. Obzvláště druhá meditace pro mě byla velmi silná, protože byla s mým duchovním otcem Chamuelem :srdce1: .
Bylo to nádherné a velké An' Anasha Myroel za její práci a pomoc. Ta láska v srdci po semináři, ta lekhost a uvolnění, které jsem po meditacích cítila, bylo opravdu krásné.
Na závěr celého semináře jsme ještě každý zvlášť od Myroel obdrželi energii milosti - To byl pro mě velmi silný energetický prožitek.

Ještě jednou bych chtěla Myroel ze srdce poděkovat za její podporu a pomoc a těším se na její další seminář, kterého se velmi ráda opět zúčastním

S láskou
Soňa Samiera
Jen silný je ten, kdo v nitru svém plamen lásky zapálen má [Kryon]

Fabijenna

Re: Sebeláska, sebeúcta, odpuštění

Příspěvek od Fabijenna » pát 14. říj 2011 10:20:52

Rada sa s vami podelim tiez o zazitky, ktore mame s Myroel na seminaroch . Mozno ju este dobre nepoznate.... my na Cypre sme mali tu cest aby nam urobila 2 seminare :grin: . A tie sa uz opakovali viac krat, pretoze mali velky uspech :jupi:
Jeden z nich bol Sebelaska a odpustenie. Bolo to nieco uplne nove pre ludi na Cypre - hlavne prenos anjelskych energii. Okrem laskavej energie Archaniela Chamuela sme mali aj moznost citit (a to velmi silno) ocistnu energiu Archaniela Michaela na seminari o Magii.
Vrelo vam odporucam :ok1:
Myroel tu uz bola niekolko krat a vzdy sa ludia pytaju kedy zase pride...Skoda , ze nie sme blizsie :-(
Prenos tychto energii nam tu na Cypre doteraz (a okrem Myroel a Selinijany) nikto nespostredkoval. Vsetci to citili velmi silno a radi si to zopakujeme :jupi1:

An'Anasha Myroel za vsetky Svetielka , ktore si zazala tu na Cypre :ok3:
Mame Ta velmi radi :srdce1:

Za Cyperske Svetielka
Katarina Fabijenna :smile"

Jana Fabijenna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jana Fabijenna » pon 17. říj 2011 22:24:52

Milá Myroel, :andel5:
přidávám také svůj velký dík za tento seminář, za všechny úžasné prožitky a také za to, že každá minuta na semináři byla přínosem. :srdce9:
A moc se těším na příště... :mim:
S láskou :srdce:
Jana Fabijenna

Myroel

Příspěvek od Myroel » stř 19. říj 2011 20:26:40

Milá krásná světýlka :mazli: ,
z celého srdce Vám velmi děkuji :srdce1: za Vaše nádherná slova a poděkování, kterých si skutečně velmi velmi vážím a hřejí mě u srdce a v duši, která se opravdu raduje a těší, že má práce má smysl a pomáhá nám všem, na naší společné cestě, kam všichni směřujeme a jdeme, kam si všichni přejeme dojít :amen: . Bylo mi ctí a radostí setkat se s každým z Vás a pomoci Vám aspoň trošku na Vaší nádherné cestě, kterou jdete :duha: . Děkuji Vám za Vaši důvěru, kterou jste mi dali a jsem velmi šťastná, že jsem ji nezklamala a vnímáte a cítíte pokrok, který jste Vy sami udělali :ok3: , protože jste si to dovolili :srdce3: a byli jste připraveni to zpracovat, pustit :jo: atd . :mim:
An´Anasha za Vaše světlo a lásku.
An´Anasha. :mazli:
S láskou Myroel

hanka

Příspěvek od hanka » ned 09. lis 2014 22:17:59

:srdce5: Memu srdci mila Myroel, mila Svetylka :srdce5:

seminar Odpusteni, sebelaska, sebeucta jsem postupne absolvovala 3x :-):

I kdyz diky technikam od Myroel vim jak na to, tak proste nekdy jsou smutky a bolistky kdy clovek nevi od kud se berou, komu a za co odpustit apod - a na toto mi ten seminar prijde uzasny ....

A taky jsem ti chtela Myroel napsat - ze o to vice jsem si uvedomila vysledky tve prace na techto seminarich a me prace inspirovane tvymi tipy i nasledne prirozene a spontanni leceni z me strany tech casti ktere to potrebovaly - a to behem absolvovani emailoveho workshopu Me telo hovori - zjistila jsem, ze v mem tele bylo tolik lasky, soucitu, nehy a odpusteni ... a vubec sebelasky a sebeucty k sobe same - a to diky tvym seminarum....

Hluboke An´anasha :amen:

S laskou, nehou a radosti ve svem srdci :srdce3:

Hanka Solva :kyti6:

Myroel

Příspěvek od Myroel » ned 15. bře 2015 14:36:48

Milá Hani Solva,
budu se opakovat :-): , ale ráda bych Ti ještě jednou za Tvá slova řekla
An´Anasha.
S láskou a úctou
Myroel :srdce1:

Odpovědět