Holčička, která vídala "zlé" duchy.

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
White.Cristal

Holčička, která vídala "zlé" duchy.

Příspěvek od White.Cristal » sob 29. led 2011 21:33:38

Zdravím vás milá světýlka, :kyticky:

ráda bych se s vámi podělila o příběh mojí neteřinky, které už je nyní téměř 17 let a pokaždé když se vidíme, probíráme různá
témata co se týkají duchů... ona je totiž od malinka vídá. Její maminka jí teprve nedávno potvrdila, že o nich jako malé dítě
mluvívala, ovšem ona sama v ně nevěří a tak Tess o této schopnosti přestala mluvit, ostatně jak to u těchto nepochopených
dětí bývá. Jednou si ovšem všimla mé vitrínky, ve které schraňuji své poklady-knihy o andílcích, indigových dětech, kartičky
atd. a sama mi o nich začala vyprávět. :ok1:
Často viděla na ulici i ve škole duchy (zvláštní, že doma se jí neukazovali)... ale jen ty "zlé", poznala je podle černé, tmavé
či červené barvy aury. Oni s ní asi chtěli mluvit, i když neslyšela co říkají, ale bála se jich a ignorovala je. Ve škole jí rušili,
nemohla se soustředit a tak bohužel časem svou schopnost částečně ztratila, myslim, že si sama začala blokovat třetí oko.
Nepomohlo ani moje vysvětlování, že je to nádherný dar a měla by být za to šťastná, že pravděpodobně ty duše potřebují
pomoct a moc dobře ví, že ona je vidí, že určitě když vidí tyto ošklivé postavy, brzo uvidí i ty dobré! :smile"
Dnes vídá už jen koutkem oka postavu v bílých šortkách u nich doma a pouze když je tam sama. Někdy slyší velmi hlasité
bouchnutí, ale nenachází nic, co by spadlo, či tak hlasitou ránu vyvolalo. Také jejich fenka vrčí a je neklidná, když jsou samy
doma, jinak to nedělá.
Moc ráda bych jí pomohla zbavit se strachu, a aby opět nabyla svých schopností a mohla pomáhat nejen "těm z druhého břehu",
protože přece její dar by měl být správně využit, když jím byla obdařena! :star:
Máte někdo podobnou zkušenost či radu?
Děkuji!

Shanti ´ Adjana

Re: Holčička, která vídala "zlé" duchy.

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » ned 13. úno 2011 15:57:03

Ahoj světýlka,

já jsem měla spolužačku, která vídala duchy a mrtvé...nikdy se o duchovnu nechtěla bavit, právě díky panice a strachu , který cítila. Mrtví k ní nepromlouvali, nekontaktovali ji, jen se jí zjevovali. Bohužel jí nikdo ani její nejbližší nevěří dodnes. Začla hodně pít, protože nevěděla proč se to děje a bála se být doma sama, chtěla být "normální". Rodina jí posílala k psychiatrovi.
Po několika letech došlo k posunu, ráda si se mnou povídá o andělech a pozitivních energiích, dokonce už se neleká, když spatří auru, ale to je vše. Zablokovala se a stagnuje, stále se sebetrestá...nechci jí do ničeho nutit, to by vše jen zhoršilo, ale čas běží a já cítím že je čas na její probuzení. Má v sobě velkou sílu. Bohužel ale nemohu nic dělat, dokud ona sama nebude chtít
:vila:

Odpovědět

Zpět na „Děti nové doby - indigové, křišťálové, duhové ...“