Jak na dítě, když vidí něco, co já ne?

... pro rodiče, kteří mají kouzelné dítě doma, i pro ty, co s dětmi pracují, dotazy, zkušenosti ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Merlina

Jak na dítě, když vidí něco, co já ne?

Příspěvek od Merlina » pon 02. lis 2009 15:49:32

Júúúú, konečně jsem u dětí vypozorovala něco zvláštního. Asi opravdu něco vidí. :jup: :jup: :jup: :jupi1:

Malá Jenny (4 roky) byla sama v pokoji a sama si povídala s někým do prostoru. Vyprávěla fakt zaujatě,
jako by s někým vedla dialog a mezitím se smála. Mohla to být nějaká bytůstka, kterou já nevidím?
A co mám pak dělat, aby tu bytost nevyplašila nebo nevyplašila ji?
:andel3:

Díky, možná že se jí to otevřelo po těch dětských kartičkách od Ingrid Auer, už týden jí všechno pití dávám na
symbolek, který si vybrala - kartičku č. 4 - Umíš to. :srdce1:
Možná to však má delší dobu, akorát jsem to vypozorovala až teď. Je fakt, že jsem se na to dřív nesoustředila.

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na dítě, když vidí něco, co já ne?

Příspěvek od Marketa Selinijana » pát 13. lis 2009 16:28:56

... nikdo nemáte žádný nápad, radu či zkušenost? ... ;-)
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

White.Cristal

Příspěvek od White.Cristal » čtv 26. lis 2009 15:30:25

Merlinko,
myslim, že i kartičky působí na rozvoj vidění, i když asi viděla něco i dřív?
Já bych se malé zeptala, jestli se s někým opravdu baví a kdo to je, vždyť je může být hezčího
než pocit bezpečí a že se ti Jenny může se vším svěřit? :-):
Já mám syna rok a půl a zatím nic nepozoruji, jen když někam ukazuje a ptá se "co to je?" dávám
si pozor, abych mu nedávala odpověď typu "nic tam není"... tak se spíš ptám já jeho co tam vidí...
:-):

White.Cristal

Příspěvek od White.Cristal » úte 05. dub 2011 13:28:09

Milá světýlka,

tohle je sice trochu jiné než dané téma, ale mooooc mně to potěšilo, tak jsem se rozhodla se s vámi podělit :ok3:

http://www.novinky.cz/koktejl/229747-pe ... fotit.html

Krásný den všem! :mazli:

Antonella

Příspěvek od Antonella » pon 02. kvě 2011 12:24:25

Tedy já nechci ničit vaše nadšení z bytůstek, ale není to, že si dítě povídá s pravděpodobně neexistující osobou, spíš důkaz toho, že se cítí osamoceno, a tak si vymyslelo fiktivního kamaráda? :coje"

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 02. kvě 2011 16:32:54

Antonella píše: .... ale není to, že si dítě povídá s pravděpodobně neexistující osobou, spíš důkaz toho, že se cítí osamoceno, a tak si vymyslelo fiktivního kamaráda? :coje"

ano, i takto to může být a v některých případech to tak je, pokud se však dospělí začnou věnovat těmto tématům, zjistí, že ony "bytosti" vidí nejen děti, ale i oni. Díváme se zrakem běžného vidění, avšak pokud se díváme zrakem např. ve stavu hladiny alfa, začínáme vidět jiné věci, takové jaké skutečně kolem nás, včetně různých odstínů barev, které běžně nevidíme ... je to začátek rozšířeného vědomí, stavu, ve kterém jsou běžné schopnosti jako jasnovidění či telepatie. :duha:

Jednoduchým příkladem existence těchto bytostí je i to, že se určitých forem bytostí bojí i zvířata nebo naopak po nich pokukují a sledují je. Tohle zná většina vlastníků zvířátek. Vymyslela si snad i zvířata existenci těchto bytostí? ... odpoveď je na každém z vás .... :mazli:

Každé malé dítě je dospělému průvodcem a učitelem.
Přeji všem krásné zážitky s dětmi! :mim:

M.
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Antonella

Příspěvek od Antonella » úte 03. kvě 2011 12:08:14

No jo, když se na to člověk koukne takhle i přes ta zvířata, tak by na tom mohlo něco být... to mě nenapadlo. Ale chtěla jsem tím jen říct, že ta druhá varianta by se také měla brát v potaz :angel2:

Odpovědět

Zpět na „Děti nové doby - indigové, křišťálové, duhové ...“