Jméno pro miminko

... tipy a zkušenosti, jak prožít toto krásné období harmonicky a s radostí, dotazy ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Jasmine

Jméno pro miminko

Příspěvek od Jasmine » pát 17. zář 2010 13:13:50

Srdečně Vás zdravím a zároveň bych Vás chtěla požádat o radu. :motyl:
V lednu se nám má narodit chlapeček a já bych mu chtěla darovat takové jméno,které by ho charakterizovalo a které by podtrhovalo jeho osobnost. :mim:
Jen nevím jak na to. :coje"
Proto jsem chtěla poprosit o radu nebo třeba i o tipy na jména. :vila:
Předem moc děkuji za odpovědi. :kyti2:
Jasmine

Leonie

Re: Jméno pro miminko

Příspěvek od Leonie » sob 18. zář 2010 20:12:13

Ahoj Jasmino :motyl:

četla jsem článek, v časopisu Svět Grálů (myslím, že ho najdeš i online), kde jsem se dočetla, že výběr jména není vůbec vůli rodičů, ale dušiček - dětí, které si Vás vyberou. Každé jméno má svou vibraci a ikdyž se Ti třeba nějaké jméno nelíbí, tak pak se ti najednou líbí a je to právě tím, že si jej vybere dušička-tvé mimi (prostě Tobě se začne líbít, ale není to ničim jiným, že se to líbí dítěti). Anebo máš vybrané jméno a najednou se Ti v těhotenství již nelíbí.... zase ten pocit v tobě vyvolá energie mimča. Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, ale zkus kouknout na tento časopis v online verzi.....
Jinak je taky fajn kouknout na význam jmén... my zatím máme vybráno s manželem, ale nevím jestli se bude líbit i dětem.... Původně jsme chtěli Elen (dle knihy o významu jmén je význam: nositelka světla, ale teď více cítím Ella (což je zase malá čarodějka :grin: ) anebo Matouš, Matyáš (což ve významu znamená dar od Boha)..... tak uvidíme, až to příjde.... :-):
A pokud by si chtěla jít do důsledku, tak existují duchovní jména, které Ti chanelingem zjistí v Kryon Schulle.... ale až po narození.... :srdce6:

Úplně nejlepší bude, když se zeptáš mimča :amen:

Přeji hodně kouzelných zážitků při výběru jména, Leonie :srdce4:

Anajs
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anajs » pon 20. zář 2010 11:39:19

:mazli:
Milá Jasmínko!
Jsem babička a moje dcerka očekává koncem listopadu miminko,tak řešíme společně stejný problém.
Přišla mi do ruky kniha a jak se říká, nic není náhoda, kniha s titulem :"Jméno je Váš osud!" od Camila Karollins.
Ihned jsem začla listovat a studovat jména,která už v rodině máme.
Mohu ji doporučit a ať Vás vede ke správnému výběru. :srdce1: :srdce1: :srdce1:

Přeji Vám i Vašemu miminku šťastnou hvězdu, :mim: a cestu plnou světla! :mim:
S láskou,Anajs. :vila: :vila:

Ivana Aurora

Příspěvek od Ivana Aurora » úte 30. led 2018 21:59:42

Ahojte srdečne pozdravujem všetko svetielka :andel1: ,
podelím sa s vami o moju skúsenosť. :) Dieťatko je už s nami nejaký ten mesiac a samozrejme sme riešili mená. Ono sa striedalo ich viacero, najskôr sme tak si hovorili aké sa nám páči. Volali sme ju/ho naša hviezdička Zornička :star: . Ale časom sa to začalo samé ukazovať. Najskôr mi prišlo meno David, tiež také vnuknutie. Pred cca mesiacom som mala sen, v ktorom som oslovila novonarodené bábätko v perinke Adam. Bez rozmýšľania úplne prirodzene. Tak to by bolo meno pre chlapčeka. Ako som posledných pár týždňov už nemôžem veľmi spávať v noci a dosť často sa budím, tak som si v jednu noc položila ruku na bruško...a ono to prišlo ..Johanka :) skrátka to meno ku mne prišlo :srdce6: Takže si to asi vybralo takto dieťatko. A keď si vezmem význam mena, tak znamená Boh je milostivý. Rovnaký význam mena mám i ja a aj otecko bábätka :). No, zatiaľ sme sa od lekárov nedozvedeli, či bude chlapček,a lebo dievčatko...ale môže sa stať, že keď už ho budem vidieť..tak príde to samé :) každému pravdepodobne príde tak ako to má prísť..

Ivana Aurora

Leona Mia

Příspěvek od Leona Mia » sob 03. bře 2018 22:31:19

Zdravím světýlka :)
Dcerusce jsou teď 1,5 roku a popisi, jak to bylo u nás... přibližně ve 4 měsíci jsem začala číst knihu Spiritualni průvodce tehotenstvim, je velmi příjemně napsána... Jednou večer jsem si šla lehnout, jako obvykle si masirovala bříško a rozpravela s miminkem. Přišlo mi, ze bych se měla spojit se svými průvodci, propojit se s miminkem na urovni dusi a dát si záměr do snu, aby mi sdělila své jméno. Věděla jsem, ze je to holčička uz od početí - i dávno předtím. V noci se mi zdál sen, byl to takový obřad a ona mi tam sdělila své přání - chce se jmenovat Apolena a když to jméno padlo, tak jsem pocítila obrovskou vlnu energie, příliv světla a věděla jsem, ze to je ono! Byla jsem tak šťastná a komunikace se velmi podpořila.
Zezacatku byli v rodině všichni proti, stálo mne několik měsíců to ustát ten tlak a nenechat se zvyklat. Věděla jsem, ze to je pro dceru velmi důležité nenechat ji tu sílu vzít...

Přeji, ať si najdete způsob své komunikace a jste zdraví a šťastní 💗

Leona Shan'Adranas

Odpovědět

Zpět na „Pro těhulky, před těhotenstvím“