Pozvání dítěte do rodiny

... tipy a zkušenosti, jak prožít toto krásné období harmonicky a s radostí, dotazy ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Pozvání dítěte do rodiny

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 14. zář 2009 13:12:59

Pokud chcete svému děťátku připravit harmonický vstup do života, pak jste tu správně.

Dítě pozoruje rodinu několik let před tím, než k početí dojde. Sleduje chování rodičů, vztahy v rodině, pozoruje sourozence, příbuzné atd. Někdy si tohle malé děti pamatují a mohou nás detaily z našeho života před jejich narozením překvapit.
Obrázek

My zase můžeme příjemně překvapit naše budoucí děťátko.
Můžete se s ním pokusit navázat spojení ještě před početím. – Obzvlášť vhodné je to u žen, které nemohou otěhotnět, aniž by byla chyba na fyzické úrovni.

Pusťte si relaxační hudbu, uvolněte se a požádejte své budoucí děťátko, aby k vám přišlo a ukázalo se Vám. … promluvte si s ním (v myšlenkách), pozvěte ho do svého života, řekněte mu, jak moc se na něj těšíte a jak moc ho již nyní milujete, obejměte ho …. Obrázek

Nechte situaci volný průběh a také nechte proběhnout emoce, které přichází (pláč, smích, nadšení …)

Pokud podobnou meditaci provede i budoucí tatínek, jistě to nebude na škodu. Obrázek

O svůj zážitek se pak můžete s ostatními podělit zde.

Přeji krásnou meditaci plnou radosti a lásky.
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Sherin

Re: Pozvání dítěte do rodiny

Příspěvek od Sherin » pát 02. říj 2009 20:38:32

Ahoj Marketko :) ,
chtěla jsem se zeptat, jak je to s tím, že děti sledují své rodiče několik let předtím, než mezi ně přijde. Často se mi stávalo, že když jsem s někým žila, tak jsem i vídala naše děti. Vždy to bylo jiné, stalo se mi to asi jen ve 2 ze vztahů. Nikdy to nešlo na povel, vše tak jako bezděky, ve chvilkách pohody, uvolnění. Jednou se mi ale stalo, že jsem žádné děti neviděla a to jsem předtím v tom vztahu vídala dvě holčičky. Dost mě to překvapilo.. a pak jsme se do několika dnů rozešli. Je možné, že děti "krouží" kolem každého páru, ale nemusí se vždy do rodiny dostat? Třeba proto, že nemáme zpracovány nějaké bloky nebo právě proto, že se partneři rozejdou? A jsou to s každým vztahem pořád ty stejné duše, které si tě už dříve vyhlédly a jen čekají na tu správnou kombinaci? Ptám se, protože v tom druhém vztahu už jsem se setkávala s jinými dětmi.
Laralaine

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 05. říj 2009 17:29:01

Milá Laralaine,

to je opravdu zajímavá otázka. :coje"
Přesná odpověď nám asi zůstane nezodpovězena.

Jelikož prochází člověk během života různými životními cestami, projde mnoha křižovatkami a vykoná mnoho důležitých rozhodnutí, není přesně dáno, jak bude život vypadat. Pokud měníme partnery, může tedy dojít k tomu (máme-li schopnost jasnovidění), že vidíme i děti, které by vzešly z daného vztahu - pokud by partnerství vydrželo. :mimi:

Obrázek

Shanti ´ Adjana

Příspěvek od Shanti ´ Adjana » pon 05. říj 2009 21:15:17

Ahoj Laralaine,

v dětství jsem přemýšlela, jestli bych se narodila té samé mámě kdyby potkala jiného tátu :-):

Podle mého názoru je to podobné jako s tím, že každý máme na světě několik partnerů se kterými bychom měli krásný vztah.
Tak je to nejspíš i s miminky.

Když změníme partnera, duše miminka se rozhodne, že se narodí další mamince, než si vybereš toho "pravého" tátu např. v dalším životě.
S jedním partnerem si viděla mimčo, které by se vám narodilo. Ale protože jsi změnila přítele, vybralo si vás další miminko, které se má narodit přímo vám dvoum. Protože podle mého názoru si mimčo vybírá oba rodiče, ne jen jednoho.

No, snad to nějak rozluštíme :ok2:

Pěkný večer

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marketa Selinijana » pon 05. říj 2009 21:45:32

Děkuji Ti Elfko,

moc krásně jsi to vyjádřila - přesně tak jsem to myslela :mazli:

Obrázek

Ivana Aurora

Příspěvek od Ivana Aurora » úte 30. led 2018 22:10:37

Milé svetielka :andel5: ,

rada by som sa podelila s vami o moju skúsenosť s privolaním dieťatka:) Naše dieťatko sme si obaja želali z celého srdca a privolali ako požiadanie vesmíru :)
Ono už mesiac pred počatím som zaregistrovala dieťatko, že je pri nás. A v tú noc, keď sa to už udialo, tak mi prišlo "mami, oci už som tu :)" bolo to naozaj veľmi krásne a niečo čo človek len tak nezažije. Som šťastná, že sme sa tak zladili obaja a pozvali dieťatko k nám a ono prišlo :) sme veľmi vďační za tieto zázraky, ktoré sa dejú 8-)) takže ak si človek naozaj niečo zo srdca želá, ono sa to udeje :mazli: Držím palce všetkým rodičom, ktorí si zo srdca prajú dieťatko :)

Ivana Aurora :p:

Odpovědět

Zpět na „Pro těhulky, před těhotenstvím“