Zpráva o průběhu meditace 3.3.2013

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marketa Selinijana
Příspěvky: 1402
Registrován: ned 06. zář 2009 21:36:52
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Zpráva o průběhu meditace 3.3.2013

Příspěvek od Marketa Selinijana » úte 05. bře 2013 16:44:35

Milá světýlka,

ráda bych stručně shrnula, jak probíhala podpora Lady Gaia.
Popis se týká jak těch, co se účastnili osobně, tak i těch, kteří se připojili k podpoře z domova.

Celé meditační setkání vedl Kryon. :srdce1:
V první části jsme harmonizovali sami sebe, abychom byli schopni ustát energie, které skrze nás proudily. Také došlo k posílení našeho uzemnění.
V druhé části nás Kryon vzal nad mřížku lásky, která obaluje Zemi, kde se vytvářel něco jako energetický štít (při práci na dálku jste tohle mohli vnímat silnými energiemi).
Energie proudila z povrchu Země ve tvaru kužele, kdy kruhovou základnu tvořili ti, co byli přímo meditace přítomní. Tento kužel byl dvojitý a vnější kruh tvořil barevný paprsek každého z vás, kdo jste pracovali na dálku (Tento paprsek každý z Vás má a je součástí Vaší duše od začátku vzniku.). Vše se navzájem nahoře propojilo a pak z tohoto bodu docházelo k energetické podpoře 3 otevírajících se portálů na Lady Gaia. Tyto portály tvoří jedny z prvních bodů základny mřížky lásky, která se utváří na povrchu Země.

Mřížky lásky budou na závěr vzestupu (rok 2031) propojeny.
Jsou celkem 3 – mřížka nad Zemí – byla dokončena v prosinci 2012, na povrchu – ta se právě začíná tvořit a třetí je v nitru Země – která se teprve začne tvořit. A poté se tyto 3 mřížky vzájemně propojí.

:laska5: První skupinová podpora energie šla do Izraele. Zde jste mohli pociťovat např. mražení nebo uvolnění různých emocí, zvlášť u těch, kteří s tímto místem měli něco společného v minulých etapách Země.
:laska5: Druhá skupinová podpora mířila do Jordánska a :laska5: třetí do Itálie. U obou se mohlo objevit vnímání popsané výše.
V závěrečné fázi se všechny 3 body propojily a kolují mezi nimi energie míru.
Na této podpoře pracovalo mnoho skupin po celé zeměkouli a tato vzájemná práce se spojovala a navzájem na sebe navazovala. Zároveň pomáhaly statisíce světelných bytostí, jejichž přítomnost jste mohli při práci vnímat.
Pro zajímavost - dodatečné zprávy z NASA z 2. a 3.3.2013 informovaly o záznamu zvýšené aktivity EPM – elektromagnetických pulsů na Slunci.

Kryon hovořil i o Bermudském trojúhelníku, který je vlastně prapůvodním základem pozemské mřížky Lady Gaia a v průběhu fází vzestupu se propojí s dalšími aktivovanými body.
Na závěr Kryon stabilizoval energii každého účastnícího se světýlka přiložením dlaně na čelo a Lady Gaia samotná každého uzemnila.
Byl to den plný emocí a nádherných zážitků.

Srdečné díky všem, kteří se meditace zúčastnili jak osobně, tak i na dálku. :kyticky:

S přáním krásných dnů
Marketa Selinijana
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“