Léčení Země

... silou skupiny můžeme rychleji a efektivněji pomáhat tam, kde je třeba ...

Moderátor: Myroel

Marketa Selinijana
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčení Země

Příspěvek od Marketa Selinijana » stř 17. dub 2013 9:02:42

Milá Zdenko, milá Ina´Bahee, milá světýlka,
velmi vám všem děkuji.

Společná podpora Lady Gaia proběhne v neděli dne 21.4.2013. (22.4.2013 je Den Země, tak se to tématicky i hodí :mazli: )
V době 15 - 16:00

:srdce1: Uveďte se do sjednocené čakry http://www.zemeandelu.cz/transformace-m ... cena-cakra
:srdce1: Až budete v harmonii sami se sebou, pak si v duchu nebo nahlas stačí říct, že energeticky pracujete se skupinou Arantia v Prostějově a stáváte se prostředníkem energií mezi vesmírem a Lady Gaia.
:srdce1: Proces se sám spustí a k Lady Gaia se od Vás dostane takové podpory, jaké jste v současné době schopni a jak je to k dobru všech.
:srdce1: Samotný proces meditace bude končit kolem 16 hodiny. Energie skupiny bude však držena po delší čas a tak můžete meditaci ukončit individuálně.

:srdce: Během přenosu můžete pociťovat vibrace či mražení různé intenzity. Máte-li schopnost vnitřního zraku, můžete vnímat své putování po Zemi

Velké An´Anasha všem zúčastněným! :amen:
Marketa Selinijana :laska5:
Každý člověk je andělem v lidském těle.
Probuď tedy v sobě svého anděla!

Obrázek

Zdena sidis

Příspěvek od Zdena sidis » ned 25. srp 2013 0:21:26

Milá láskyplná světýlka :srdce5:

víte, že 25/26. srpna 2013 jsme svědky velmi zajímavé astrologické konstelace planetárního uspořádání do tvaru 6-cípé HVĚZDY - někdy také zvané MER-KA-BA.? na stránkách "kvantová-astrologie" jsem se dočetla mimo jiné, že:

"...Vzhledem k tomu, že planety tvořící tuto HVĚZDU, se nacházejí ve vodním a zemském živlu, zdá se, že významem této konstelace je ukotvení Ducha do Hmoty/Těla, Matérie, Reality Země..." :duha:

Tak si "to" užijme a otevřeme svá srdíčka LÁSCE ...já při tom vezmu Lady Gaia do náruče a budu JI hýčkat :srdce7:

S láskou ke všemu a ke všem :srdce7:

Zdena
Přivést Lásku do hmotné podoby, to je náš úkol. "Budiž světlo!!!"

Zdena sidis

Příspěvek od Zdena sidis » úte 27. srp 2013 21:36:44

Milá světýlka, :srdce2:

tak jsem vám sem psala, jak u mě včera, 26.8., od rána 6. hod. do asi 10. hodin dopoledne neexistoval čas...dělal si co chtěl :jo: ...vypisovala jsem konkrétní situace, ale najednou "blik" a psaní se zničeho nic ztratilo...vím, co to znamená, tak vás všechny "jen" s Láskou zdravím a držte se, držme se. :duha:

Zdena :mazel:
Přivést Lásku do hmotné podoby, to je náš úkol. "Budiž světlo!!!"

Odpovědět

Zpět na „Společná světelná práce, práce pro Lady Gaia“